Wyjazdy nurkowe

ZANURKUJ PO EMOCJE!

Zabierzemy Was w najpiękniejsze miejsca na świecie, które kryją się pod taflą wody. To właśnie tam rozkwita bajkowy świat pełen niespotykanych kształtów, jaskrawych kolorów i różnorodnych gatunków fauny i flory. Zanurkuj z nami w najbardziej niesamowitych miejscach. Gwarantujemy, że się zakochasz!

Zanurz się w marzeniach!

Wielki błękit otwiera drzwi do niezapomnianej przygody!  Doświadczyliśmy tego osobiście, kiedy wiele lat temu nurkowaliśmy po raz pierwszy. Ten świat pochłonął nas bez reszty. W ten sposób, poznaliśmy najpiękniejsze na świecie miejsca do nurkowania. Teraz chcemy pokazywać je innym!

Początkujący czy zaawansowany?

Szukasz mocnych wrażeń czy zanurzenia pełnego spokoju, przestrzeni i uroku? Marzysz o podwodnym spotkaniu z morskimi gigantami czy też wolisz delektować się widokiem niezwykłej flory? Z nami każdy wyjazd, niezależnie od stopnia zaawansowania i miejsca na globie, jest fantastyczną przygodą!

Nasza oferta

Bo marzenia są po to by je spełniać!

Pomagamy w organizacji podróży biznesowych i misji gospodarczych. Tworzymy niepowtarzalne wyjazdy indywidualne, grupowe wyjazdy motywacyjne i integracyjne, eventy, szkolenia a także wyjazdy nurkowe i narciarskie. Doradzamy, planujemy i dbamy o sprawny przebieg wszystkich wydarzeń. Tworzymy niepowtarzalne okazje do poznawania samych siebie, nowych miejsc, znalezienia inspiracji i zdobywania nowych doświadczeń poza murami firmy. Robimy to z pasją! Mamy za sobą ponad 350 eventów i wyjazdów do 80 krajów dla ponad 25 000 osób.